Kivételes adottságokkal rendelkező családi ház Budapest III. kerületének legszebb részén! Budapest egyik legtisztább levegővel rendelkező térségében, Testvérhegyen, ÖRÖK PANORÁMÁVAL, 1918 m2-es parkosított, gondozott nyeles telken épült ez a 335 nm-es családi ház.
Az épület előtti térkövezett részen akár 8 személyautó parkolása is lehetséges. A ház minden szintjét az igényesen kialakított tágas helyiségek jellemzik. A nagy, világos és jól körülhatárolt terek nagy szabadságérzetet nyújtanak, és letisztultságuk lehetővé teszi, hogy kiemelje a kiválasztott részleteket, berendezési tárgyakat és felületeket, kiemelve a tulajdonosok karakterét. A földszinten található a két autó számára kialakított garázs, a tágas előtér, a gépház és egy fürdőszoba. Az elegáns fogadóhelyiségből lépcsőn jutunk a második – szintén kertkapcsolatos – szintre, ahol a kellemes méretű, NAPFÉNYES nappali és étkező / konyha került kialakításra, melyek egy tolóajtóval elválaszthatók a nappali terétől, valamint egy dolgozószoba és egy mosdó található még ezen a szinten.
A nappaliból, illetve az étkező / konyhából is ki tudunk menni a hatalmas panorámás teraszra, melyről lenyűgöző kilátás nyílik a Pilis hegységre, és tökéletes helyszíne lehet családi vacsoráknak, vagy akár üzleti összejöveteleknek. A nappali szintjéről tölgyfa borítású lépcsőn jutunk az emeletre, a harmadik szintre, ahol 4 erkélykapcsolatos hálószoba, 2 fürdőszoba, és 1 gardrób szolgálják a maximális kényelmet.
Az ingatlan építészeti elemei és a belsőépítészete a 'minimál' stílust követi, amely fokozza a letisztultságot és a funkcionalitást. A modern épület minimalista dizájnja nagy, jól körülhatárolható tereken keresztül nyilvánul meg, ahol minden elemnek meghatározott célja van, és semmit sem bíztak a véletlenre. Ezek olyan összehangolt elemek, amelyekben teret kap a minőség mind a felhasznált anyagok, mind a különböző felületek harmonikus párosításában. Az alkalmazott színek semleges, világos árnyalatai felerősítik a terek fényességét, és nyugodt, pihentető légkört teremtenek.
Az épület tömegének kialakításánál a letisztult, racionális formai eszközök domináltak. Az épület megjelenése, a homlokzatok formavilága és anyaghasználata modern, funkcionális kialakítású. A felhasznált anyagoknál elsődleges szempont volt – az esztétikai hatás mellett – az épület élettartamának növelése, és hogy újszerű állapota az évek múlásával is fenntartható legyen.